Product Code: LEDPROCAM
| Degree Of Protection (IP Rating) | IP55 |
|---|---|
| Nominal Voltage | 230V |
| Compatible With Amazon Alexa | Yes |
| Compatible With Google Assistant | Yes |
| Max. Number Of System Sensors | 3 |
| Max. Switching Power | 200W |
| Mounting Method | Other |
| Temperature | 0°C |
| Branch | Stock |
|---|---|
| Addlestone | 0 |
| Aldershot | 0 |
| Basingstoke | 0 |
| Bordon | 0 |
| Camberley | 0 |
| Didcot | 0 |
| Earley | 0 |
| Eastleigh | 0 |
| Guildford | 0 |
| Hanworth | 0 |
| Hersham | 0 |
| Reading | 0 |
| Thames Ditton | 0 |